199 Královská houba yunzhi

Působení dle tradiční čínské medicíny:

  • Rozpouští hlen TAN
  • Vylučuje vlhko SHI
  • Ochlazuje horko RE
  • Vyživuje nedostatečný jin jater a ledvin GAN/SHEN YIN XU

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi CORIOLUS VERSICOLOR WAN, která je upravena na dnešní poměry. Výtažek z houby Yunzhi (Coriolus versicolor), která je v Číně nazývána "tráva Říše nebes", je skutečným pokladem mezi bylinami tradiční čínské medicíny a její užívání bylo po staletí pouze výsadou císařů a jeho dvora. Z hlediska čínské medicíny dochází k tzv. stagnaci hlenu TAN v určité dráze. Tato stagnace, jež si můžeme představit asi tak jako "ucpaný okap", který se postupně nad ucpávkou "zanáší vlhkem" aby po čase se tato blokáda přeměnila na vnitřní horko (podobně jako blokáda vlhka ve sklepě vede ke samovznícení uhlí). Vzniklé horko pak vysušuje YIN ledvin a jater, tedy tzv. olej v motoru, jehož nedostatek se projevuje oslabenou imunitou a začarovaný kruh se pomalu, ale jistě uzavírá...Mnohdy se také stává, že okapové stěny nevydrží již déle tento nepřiměřený a dlouhotrvající tlak a proděravějí se v místě blokády, což odpovídá v západní medicíně vniku metastáz. Yunzhi (Coriolus versicolor), díky svým účinkům a vlastnostem, je z hlediska čínské medicíny ideálním pomocníkem.

Dávkování - 1 odměrka 2x denně (nejlépe ráno a v poledne, neb na noc je pak zbytečně přehršle energie), děti od 3 do 8 let užívají 1 odměrku denně (zarovnaná odměrka má cca 1,5 g). Vždy je nutné prášek zalít trochou horké vody a řádně rozmíchat, pije se ještě teplý a chutná podobně jako hořká káva či čaj. Stejně tak jej lze i přimíchat do ranního Nápoje čínských MUDRců (kód 900), čímž vznikne i docela chutná snídaně.

Nepoužívat (dle tradiční čínské medicíny) v případě - Akutní napadení zevní škodlivinou (chřipka, angína,...). Neužívat současně s léky na ředění krve (Warfarin, Anopyrin,...)!

Balení - 30 g bylinného produktu v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).


Více na: https://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/bylinny-prasek/199-kralovska-houba-yunzhi

500,00 Kč