Jmenuji se Eva Natálie,

mám dvě jména, má to svůj důvod a už podle toho je vidět, že se zabývám numerologií. 

Narodila jsem se začátkem března, takže ve znamení ryb, ale sama sebe cítím, jako ohnivou rybu, protože březen je i současně měsícem ohnivého znamení berana. Možná víte, že tyto dva elementy, tedy voda a oheň, jsou tvůrčími elementy, které tvoří a vzájemně se výborně doplňují. Elementy a čakry, je také to, čím se v poslední době hodně zabývám a velmi mě to baví. 

 Moje původní profese je učitelka 1.stupně základní školy, tuto cestu jsem opustila před 19 lety a od té doby podnikám, jdu svou vlastní cestou. Mám dvě dospělé děti, syna a dceru a dvě malá vnoučátka, to jsou moje radosti, kromě toho, čím se zabývám pracovně. 

Ve svých 30 letech jsem na sobě začala intenzivně pracovat, protože jsem cítila někde hluboko uvnitř sebe, že potřebuji a chci žít trochu jinak, než jsem doposud žila. Začala jsem seminářem Modré alfy, potom následoval cyklus seminářů Principy života, pak jsem si udělala kurz Kineziologie, kterou dnes už nepoužívám, ale požívám cviky na sladění mozkových hemisfér a svalový test. Měla jsem málo energie, a tak jsem se jako samouk naučila cvičit Pět Tibeťanů, které cvičím dodnes každý den, už 25 let, a přivedlo mě to k tomu, že pořádám i kurzy cvičení Šťastná cesta životem s Pěti Tibeťany. Je to skvělé cvičeni nejen pro tělo, ale taky pro odolnost psychiky a má omlazující účinky, vřele doporučuji.Moje cesta pokračovala dál a začala jsem jako samouk pracovat s čísly, vypracovala jsem si svoji vlastní numerologickou cestu a stále zde objevuji něco nového a svět čísel mě doslova fascinuje. Potom následoval kurz Kraniosakrální terapie a tuto terapii používám ve svém poradenství už 14 let. Je to velmi jemná, příjemná a velmi hluboká a účinná technika, která pomáhá odstraňovat fyzické i psychické bloky a celkově přispívá k harmonizaci těla, mysli i duše. Tuto terapii často doplňuji masáží Rituál 5 elementů, používám při ní kokosový olej, aromaterapii a lávové kameny. Je to úžasně příjemné, vyzkoušejte.Velice ráda všechny tyto techniky, včetně Osho Zen Tarotu, propojuji a vytvářím tak celostní poradenství.

Pokud vás cokoliv z mé nabídky zaujalo, ozvěte se a budu se na vás těšit.

Co je to Numerologie

Numerlogie je vyborná diagnostická metoda, která vede k sebepoznání a sebepřijetí. Čísla vyzařují speciální energii, která je našim enrgetickým otiskem a současně i naším potenciálem. Vnímám numerologii, jako cestu k sobě, jako cestu ke své duši. Pokud porozumím sobě a objevím, kdo jsem, potom lépe porozumím i pochopím své blízké a vůbbec lidi, které mám okolo sebe. Numerologií se zabývám už asi 20 let a stále v ní objevuji nové vlivy, které obohacují náš život. Je to radostná ceta k sobě.Dělám podrobné osobní výklady, a to psanou formou a dále pořádám jednodenní kurzy s názvem "Numerologie, jako cesta k sobě."Zabývám se rozbory data narození a také jména a příjmení. Doporučuji všem těm, kteří pracují s lidmi, aby absolvovali kurz numerologie, protože opravdu více porozumí lidem a zlepší se i vzájemná komunikace s druhými i se sebou.