Bomeo

AKCE

Jedinečný pomocník při hubnutím udržení zdravého těla, či pokračování v tělesné kondici.


Není podstatné kolik vám je let, ani kolik máte kg, ale je důležité to, že chcete své tělo zharmonizovat.

Návod na využití jídelníčku, který je součástí boxu:

  • Jídelníček berte jako inspiraci. Recepty postupně zkoušejte, upravujte podle svých chuťových buněk. Jídelníček obsahuje 70 jídel a 23 receptů. Žádný recept ani jídlo se neopakuje. Z praktických důvodů doporučuji vařit jídla ve větším objemu a jíst např. 2x či na 3x. Podle oblíbenosti jídla. Ušetříte tím čas. Budete tak více v klidu a pohodě a nebudete se stresovat vařením. Na vaření vybírejte potraviny, které máte rádi, a vařte z nich jídlo, co vám bude chutnat. Pokud nějaké potraviny z jídelníčku neznáte, ochutnejte je. Ale nenuťte se do jejich konzumace, pokud vám chuťově nesedí.


Příklad přípravy vaření

  • Plánujete-li si k večeři udělat zapečený vařený květák s vajíčkem a kuřecím masem, počítejte rovnou s tím, že jídlo připravíte z většího množství surovin, např. z celého květáku, 2 kusů kuřecího masa a asi 6 vajíček. 
  • první den si dáte zapečený květák k večeři se zelenínou, druhý den k obědu s bramborem a ten samý den ještě k večeři se zeleninový salátem.
  • takto postupujte u každého jídla. Dopředu si můžete navařit i sacharidy, např. natural rýži a 2 dny usypávat jako přílohu k obědu, udělat z ní kaši k snídani nebo si ji dát místo celozrnného chleba ke svačině.
  • uvařené jídlo rychle zchlaďte (např. ve vodní lázni) a skladujte v chladu.

Příprava na celý den v práci

  • jste-li celý den v práci, jídlo si večer nebo ráno předem připravte, odměřte na talíři a dejte do krabiček, které si s sebou vezmete do práce.
  • opět vařte větší objemy a různě kombinujte, abyste ušetřili čas.

Cestování, dovolená

Na cesty a dovolenou si uvařte a připravte jídla, u kterých se nemusíte bát, že se zkazí. My se např. připravujeme luštěninové karbanátky a pomazánky, domácí musly  tyčinky, ovoce a zeleninu. Praktické na cestování je i smoothie, sučené ovoce, ořechy a semínka.

890,00 Kč 1 999,00 Kč