MYCOHEPAR

  • přírodní doplněk stravy
  • kombinace vzácných hub a bylinných extraktů
  • dle TČM náleží k prvku dřevo
  • ovlivňuje dráhu jater a žlučníku

Doplňkové parametry

Kategorie: Mycosynergy
Hmotnost: 0.12 kg
balení: 90 kapslí
Účinné ingredience: Extrakt z korálovce ježatého, extrakt z hlívy ústřičné, smetánka lékařská (pampeliška), kozlík lékařský.
složení 1 kapsle: Extrakt z korálovce ježatého (Hericium erinaceus) 196 mg, extrakt z hlívy ústričné (Pleurotus ostreatus) 131 mg, rostlinná kapsle (HPMC), extrakt z kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 98 mg, extrakt ze smetánky lékařské (Taraxacum officinale) 65 mg, stabilizátor - horečnaté soli mastných kyselin. 

Detailní popis produktu

MYCOHEPAR představuje přírodní produkt obsahující kombinace vzácných hub a bylinných extraktů. Dle TČM náleží k prvku dřeva. Ovlivňuje dráhu jater a žlučníku.

Svým působením přispívá k harmonizaci dráhy jater a žlučníku. Harmonizuje tak obtíže, které se odrážejí ve hmotě příslušných orgánů a tkání, jež zároveň vyživují a celkově posilují

Účinné ingredience

Extrakt z korálovce ježatého, extrakt z hlívy ústřičné, smetánka lékařská (pampeliška), kozlík lékařský.
Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycohepar náleží podle metody Regenerace v Pentagramu® k elementu Dřeva a posiluje tak dráhu jater a žlučníku.

Doporučené dávkování:

1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Zvolte si variantu:

Cena od 629,00 Kč