OFFTUSIN

  • imunita*
  • horní cesty dýchací**

Zvolte si variantu:

Cena od 299,00 Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiseptické produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah:: 60 tbl
Složení 1 tablety: sladidlo - erythritol, extrakt z listu třapatky nachové* (Echinacea purpurea - 50 mg), stabilizátor - hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z kořene pelargonie sidonské (Pelargonium sidoides - 20 mg), extrakt z plodu bezu černého (Sambucus nigra - 20 mg), extrakt z pukléřky islandské (Cetraria islandica - 20 mg), extrakt z hlízy řepy obecné (Beta vulgaris - 10 mg), extrakt z listu břečťanu popínavého (Hedera helix - 8 mg), látka protispékavá - hořečnaté soli mastných kyselin, látka protispékavá - oxid křemičitý, sladidlo - steviol-glykosidy

Detailní popis produktu

OFFTUSIN

je přírodní produkt obsahující pět nejúčinnějších extraktů pro posílení přirozené obranyschopnosti* a zdraví horních cest dýchacích**.
Echinacea (třapatka nachová) napomáhá přirozené obranyschopnosti* a zajišťuje zdraví horních cest dýchacích**.
Jedná se o malá dražé, která mají jako svoji hlavní náplň práce, boj proti kašli.

Účinné ingredience

Extrakt z třapatky nachové (Echinacea), černého bezu, kořene muškátu, břečťanu popínavého a lišejníku islandského.

Echinacea purpurea (list) - všem známá, nicméně v mnoha ohledech nepřekonatelná třapatka nachová, která zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Doporučuje se užívat, pokud je jakýmkoliv způsobem oslabena obranyschopnost organismu.
Pelargonium sidoides (kořen) - extrakt z kořene léčivého muškátu z Jižní Afriky. Afričtí domorodci používají kořeny této rostliny zejména k léčbě plicních onemocnění.
Hedera helix (list) - výtažek z listů břečťanu popínavého.
Sambucus nigra (plod) - extrakt černého bezu.
Cetraria islandica - lišejník islandský nebo také pukléřka islandská či islandský mech.

Doporučené dávkování:

Dospělí 1 tabletu 3x denně, v akutním případě 1 tabletu každou hodinu, nejvýše však 5 tablet za den. Děti od 6 do 12 let 2 tablety denně. Tabletu doporučujeme nechat v ústech postupně rozpustit a alespoň 15 minut nepít a nejíst. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.