Peralgin

PERALGIN účinky:

  • podporuje produkci cytokinů a specifických protilátek*
  • duševní pohoda, stres, relaxace**
  • nervová soustava, svaly***

Detailní popis produktu

PERALGIN je bioinformační přípravek obsahující komplex bylinných výtažků, extrakt z housenice čínské (cordyceps) a hořčík. Základ Peralginu tvoří extrakt a olej z perily křovité, která je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny a která přispívá k ochraně organismu. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps. Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost nervové soustavy a normální stav kostí a zubů. V extraktu z révy jsou přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidačním poškozením, a zvyšují tak celkovou obranyschopnost organismu. Kozlík přispívá k optimální relaxaci včetně podpory zdravého spánku.

Použití přírodního doplňku stravy Peralgin

  • reguluje produkci cytokinů a specifických protilátek, které zasahují téměř do všech dějů v organismu*(perila křovitá)

  • zajišťuje duševní pohodu a napomáhá zvládání stresu**(Kozlík lékařský)

  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů***(horčík)

Energetické působení Peralginu podle principů TČM

Peralgin harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého střeva, močového měchýře, sleziny, slinivky a tří zářičů (tří ohnišť).

Účinné ingredience

Perila křovitá - olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský - olej ze semen, réva vinná - extrakt ze semen, housenice čínská - extrakt, kozlík lékařský - extrakt z kořene, lecitin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1-3x denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Upozornění:
Výrobek není určen dětem do 3 let, pro těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
Způsob skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10-25 oC, chraňte před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg
Obsah: 120 kapslí
složení 1 kapsle: želatinová kapsle, sójový olej, perila křovitá (Perilla frutescens) - olej ze semen 90 mg, perila křovitá (Perilla frutescens) - extrakt z listů 90 mg, glycerol - zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32 mg hořčíku v jedné kapsli, tj. 8,5 % RHP*), brutnák lékařský (Borago officinalis) - olej ze semen 25 mg, réva vinná (Vitis vinifera) - extrakt ze semen 25 mg, extrakt z housnice čínské (Cordyceps sinensis) 25 mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 15 mg, uhličitan vápenatý - regulátor kyselosti, lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin - zahušťovadlo, karamel - přírodní barvivo. *RHP - referenční hodnota příjmu 

Zvolte si variantu:

Cena od 451,00 Kč