Jmenuji se Dagmar Pančíková, prostě Dáda

jsem Býk s ascendentem ve Vahách, Projektor a tedy člověk s neutuchající potřebou studovat a sdílet s lidmi vše, co vím.

Nejvíce mě zajímá člověk, jeho tělo, psýché a duše, 2 v numerologii jako životní číslo i den narození mě předurčují k zájmu o člověka a péči o něj, naplno se tato vlastnost u mě projevila po porodu, dnes již dospívajícího syna.

S jógou jsem se poprvé seznámila před 15 lety, kdy jsem trpěla bolestmi zad spojené s mateřstvím. Setkání s jógou bylo pro mě dlouhodobým transformačním procesem trvajícím i v současnosti.

Postupně jsem opustila předchozí kariéru obchodníka a začala studovat masáže a následně i jógu jako lektor. Brzy mi bylo jasné, že moje jóga nebude tak úplně "jógová". Jako lektor začátečník jsem vedla lekce pro začátečníky a narážela na různé limity klientů, to ve mě vzbudilo zájem o rehabilitační tělesné aktivity, kterými své lekce hojně protkávám. Nastoupila jsem tak cestu nikdy nekončícího studia lidského těla a jeho fungování.

Aktuálně se zabývám více do hloubky ženským zdravím, ke kterému patří vyrovnaná hormonální osa, plodnost, zdravá sexualita, cykličnost, bohatý vnitřní život ženy.

Kromě toho jsem se pustila i do studia čínské medicíny, líbí se mi komplexnost a holistický přístup systému, který funguje už přes 5 tisíc let!!

Na své dobrodružné cestě nepřestávám být vděčná Vesmíru, sobě, že si dovolím rozvíjet své dary, svým učitelům a samozřejmě klientům, kteří sami mě učí a posouvají dále. Jsou živým důkazem toho, že lze své tělo udržet zdravé a funkční, převezmeme-li zodpovědnost za své životy i zdraví do vlastních rukou.

Moje studnice inspirace:

 • 2016 Rekvalifikační kurz Instruktor jógy II. třídy Synergy Academy
 • 2017 Rekvalifikační kurz Instruktor Jóga pro zdravá záda Power Yoga Akademie


Semináře a kurzy:

 • 2023 Metoda Ludmily Mojžíšové ´+ Hormony Inprov
 • 2021 Jóga z pohledu fyzioterapeuta Fitness Blue Gym Academy
 • 2020 Skolióza Fitness Institut
 • 2019 Fitness Blue Gym Academy: Cvičení pro zdravá záda, Psoas + 3 čakry
 • 2019 Stabilizace a Mobilizace páteře Inprov
 • 2018 Principy zdravého pohybu, jóga jako terapie Yoga World
 • 2017 Gravidjóga a jóga po porodu,
 • Komplexní diagnostika pohybového aparátu Core training
 • 2016 Power Yoga Akademie: Jógové pozice z hlediska zdravého pohybu, Vitální jóga a Principy zdravého pohybu
 • hromady knih a inspirativních webinářů

Kde se můžeme potkávat:

Jóga pro zdravá záda - ideální řešení důsledků sedavého stylu života i jednostranného přetěžování svalů a pohybového aparátu v zaměstnání či při sportu. Důraz se klade na správné držení těla, správné dýchání a přesného vědomého provedení cviku.

Metoda Ludmily Mojžíšové - známá zejména pro vynikající výsledky při řešení neplodnosti, potíží s cyklem, umí srovnat páteř i pánev, vyrovnává disbalance a zprůchodňuje tok tekutin a energie v těle

Víkendové workshopy - tematicky zaměřený blok v délce 3 až 5 hodin, kdy se věnujeme vybrané svalové skupině či systému (fascie, endokrinní žlázy, pánevní dno a střed těla...). Vysvětlíme si, jak tělo funguje, co jeho funkčnost ztěžuje a jak mu lze pomoci, což si následně v praxi vyzkoušíme.

Pobytové víkendy s jógou - báječný čas strávený v kruhu (a to doslova :-)), čas, který ženy věnují samy sobě, kde si odpočinou od každodenní rutiny a shonu, protáhnou tělo a meditují, zrelaxují prostým bytím tady a teď. Tematicky zaměřené lekce jógy, doplněné povídáním a vzájemným sdíllením.

MOJE MOTTO:

"PEČUJME O SVÉ TĚLO A DUŠI S LÁSKOU"

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.