Staň se členem Energy a získej výhodné ceny. 

Stačí se zastavit u nás na prodejně nebo kliknout zde


Nové produkty a akce/slevy naleznete níže!

PROVOZNÍ DOBA:

Po, Út, Čt   9-12   13-17

St 9-14

 Pá, So, Ne

ZAVŘENO


Produkty měsíce září

Už je to zase tady, konec prázdnin a začátek povinností... Máme pro vás návrh – podívat se na toto období jako
na výzvu či příležitost ke změně. Například převzít zodpovědnost za své zdraví (i zdraví našich dětí) a chytře zahájit posilování imunity celé rodiny, a to v pravý čas!

Je nejvhodnější doba vylovit z lékárničky Vironal. Pravidelným užíváním během celého podzimu krásně podpoříte plíce, které mají na starosti naši obranu. Vitaminu C je také zapotřebí,
a tak sáhněte po Flavocelu. Věděli jste, že únava bývá častým příznakem jeho nedostatku? Vitamin C je pro tělo důležitým antioxidantem, což znamená, že pomáhá zneškodnit volné radikály. Ty vznikají jako důsledek nezdravé životosprávy a znečištěného ovzduší, každou lidskou buňku jich napadnou denně tisíce. 

A teď, milé dámy, zbystřete: při nedostatku vitaminu C je ohrožena i produkce kolagenu, což pocítíme nejen na kloubech, ale také v podobě vrásek. Při začínajícím kašli vyzkoušejte Offtusin, který díky pětici bylin zasáhne opravdu účinně. Vybrali jsme do něj jen ty nejsilnější. Zvítězit nad kašlem už tedy nebude problém. A jestli máte malé děti, nebojte se společně zobat Vitamarin! Budete překvapeni, že jim dost možná zachutná – známe případy, kdy jej dokonce rozkusují. Čím je tak důležitý? Rybí olej těm nejmenším pomáhá s vývojem mozku a nám dospělým zase jako prevence většiny civilizačních chorob. Tím, že obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny, působí v těle protizánětlivě. Jejich užíváním ideálně každý den se před těmito nemocemi chráníme.více k přečtení pro členy Energy club v časopise Vitae září 2023

Beru na vědomí, že informace a doporučení na těchto webových stránkách o tradiční čínské medicíně včetně bylinných produktů nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

 

Novinky - akce - tipy - produkty měsíce

 

Kategorie


Kategorie